
Люк під ламінат ревізійний 600*700мм утеплений .
7 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 803
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий люк це оптимальний варіант для економії корисного приміщення і збереження естетичного вигляду приміщення за рахунок невидимості люка.
- Матеріал рами: сталевий кут 50х50х4; 30х20х1,8
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба виробництва Європи
- Метод відкривання і фіксації: поворотний ключ
- Спосіб монтажу: шурупами або дюбелями отвір d=6 мм
- Метод складання: аргонно-дугове зварювання
- Комплектація: поворотний ключ, замок засувка, газові амортизатори-2 шт., гумові ущільнювачі
Люки для монтажу в підлогу мають посилений каркас і дуже міцну кришку. В асортименті нашої компанії представлена особлива категорія продукції – самопіднімальні підлогові люки на потужних газових амортизаторах, якими забезпечуються підлогові люки будь-яких розмірів, для відкриття яких недостатньо зусиль однієї людини. Клас вогнестійкості EI 60
- Матеріал рами: сталевий куточок 50х50х4; 30х20х1,8
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба виробництва Європи
- Метод відкривання і фіксації: поворотний ключ
- Спосіб монтажу: шурупами або дюбелями отвір d=6 мм
- Метод складання: аргонно-дугове зварювання
- Комплектація: поворотний ключ, замок засувка, газові амортизатори-2 шт., гумові ущільнювачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 200 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 25 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 700 мм |
| Висота люка | 600 мм |
| Глибина люка | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴





