
Люк ревізійний під бруківку 700*900мм.
11 900 ₴
- Під замовлення
- Код: 1413
Відправка з 06 квітня 2026+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приховані люки під бруківку нового покоління купують для монтажу і доступу до інженерних трас такі як
-водопроводу
-пожежного гідрату
-побутової та виробничої каналізації
-теплових мереж і теплопроводів
-газових труб та засувкам
Корпус встановлюється горизонтально на підготовлену бетонну установу опорної частини камери (шахти)з подальшою фіксацією анкерними болтами та бенотуванням .Верх виробу має збігатися з рівнемдорожнього покриття .Порожнину корита закладають вуличним покриттям із збереженням загального малюнка та розкладки.Витримують велике навантаження .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 600 кг |
| Герметичний | Ні |
| Вага люка | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 700 мм |
| Висота люка | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 900 ₴









