
Двері технічні .Металеві двері в технічні приміщення 1.5мм 1 лист металу
6 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 22
Відправка з 08 квітня 2026+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Від виробника Двері металеві в технічні приміщення Полімерно-порошкове покраска200×60 см200×70 см200×80 см .Можливі нестандартні розміри Доставка по Україні.Ціна вказана без замка ,замок від 400 грн ....
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 1 мм |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Клас захисту броньованих дверей | 2 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Матеріал дверного полотна | Метал |
| Призначення двері | Технічна |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 40 мм |
| Глибина коробки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴





