знижка

Люк під плитку 400х400 мм Невидимка
1 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 108
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки ревізійні застосовуються для доступу до комунікцій і збереження дизайну.В приміщенні сантехнічні комунікації ховають у санвузлах, які переважно облицюються керамічною плиткою, як-от ванна кімната, туалет. Люки застосовують як у приміщеннях, так і на закликанні відкриватися легким натиском, забезпечить легкий доступ до ревізій інженерних комунікацій і збереже естетичний інтер'єр приміщення.Цей люк можна застосовувати як під матовою, так і гладкою плиткою, так і під плитку зі штучного та натурального каменю мозаїку та плитку із широхованою поверхнею
- Матеріал рами та дверцята: проф. труба 40х20х2; 15х15х2
- Метод відчинення та фіксації: натискання на дверцята
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба
- Спосіб монтажу: саморізами або дюбелями, отвір d = 6 мм
- Фурнітура: натискні замки
- Плита дверцята: ГВЛВ (гіпсоволокнисте вологостійке листя)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Золотистий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 15 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 400 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴










