
Люк під плитку в підвал 800*800мм
4 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1609
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люк у підлозі "Лідер" - ревізійна модель прихованого монтажу, яка встановлюється безпосередньо в підлогу або в перекриття. Даний люк може застосовуватися під різні види плитки для підлоги, в тому числі кам'яної та інших видів покриття. Люки у підлозі "Лідер" добре зарекомендували себе завдяки головній особливості- ця продукція включає в себе знімну кришку, а відкривається за допомогою скоб-вкруток, укомплектовується поворотними замками для замикання. Ці вироби захищають електричні та сантехнічні системи від негативного зовнішнього впливу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Золотистий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 15 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 800 мм |
| Висота люка | 800 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴





