знижка

Люк в підвал під плитку 700*900мм герметичний
7 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1610
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий люк є ревізійною моделлю прихованого монтажу безпосередньо в підлогу або перекриття. Люки-невидимки типу Портал - це самопідйомні люки на газових амортизаторах, які працюють щоб забезпечити легкий доступ до всіх комунікацій, розміщених нижче рівня підлоги. Ці люки повністю герметичні і їх легко можна використовувати на вулиці. Люки в підлогу під плитку типу Портал призначені для встановлення і використання як усередині приміщень, так і зовні. На кришку даного виробу можна наклеїти покриття для підлоги, такі як: лінолеум, мозаїка, килимове покриття, плитка, тощо ...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Золотистий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 15 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 700 мм |
| Висота люка | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴






