
Зсувний ревізійний люк 300*400мм
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 235
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натискні зсувні люки закриваються і відкриваються простим натисканням на плитку з її переміщенням убік параленьно стіні застосовуються у важкодоступних місцях в приміщеннях з підвищеною вологість таких як ванна кімната туалет кухня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність замку | Так |
| Спосіб установки | Настінний |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Матеріал люка | Сталь |
| Спосіб відкривання люка | Зсувний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 300 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




