АКЦІЯ
-10%

Люк в підвал під плитку ламінат утеплений 500*500мм.
6 500 ₴
5 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2020
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам новинку новинку серед підлогових люків - Він істотно полегшує щоденні переходи між поверхами. Відмінність від попередньої моделі в наявності утеплення - такий люк не має негативного впливу на температурний режим приміщення. Ця модель призначений для внутрішніх приміщень, має вдосконалену конструкцію і зручну легкий од кришку. Відкриття та закриття установки здійснюється м'яким м'яко і безшумно завдяки вдосконаленій конструкції газових амортизаторів європейського виробництва. При монтажу не страждає корисна площа приміщення, так як ми передбачили можливість облицювання плиткою. Після монтажу Ви сміливо зможете ходити по ньому, а сторонні люди зовсім не помітять наявності люка-невидимки.
САМОПІДЙОМНІ ЛЮКИ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ
- Матеріал рами: сталевий кутник 50х50х4; 30х20х1,8
- Плита дверки: ГВЛВ
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба виробництва Європи
- Метод відкривання та фіксації: поворотний ключ
- Спосіб монтажу: саморізами або дюбелями, отвір d=6 мм
- Метод збірки: аргонно-дугова зварка
- Комплектація: поворотний ключ, замок засувка, газові амортизатори-2 шт., гумові ущільнювачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 20 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 500 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴







