РОЗПРОДАЖ
-1%

Люк під плитку 300*250мм ревізійний нажимний
1 570 ₴
1 554,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1087
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки ревізійні застосовуються для доступу до комунікацій, і збереження дизайну.У приміщенні сантехнічні комунікації ховають у санвузлах, які в основному облицьовуються керамичною плиткою, таких як ванна кімната, туалет, .. Люки застосовують як у приміщеннях так і на зовни відкриваються легким натиском, забезпечують легкий доступ до ревізій інженерних комунікацій і збереже естетичний інтер'єр приміщення.Цей люк можна застосовувати як під матовою гладку плитку так і під плитку з штучного і натурального каменю мозаїку плитку з широховатой поверхністю
- Матеріал рами дверки: проф. труба 40х20х2; 15х15х2
- Метод відкривання і фіксації: натискання на дверку
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба
- Спосіб монтажу: саморізами або дюбелями отвір d = 6 мм
- Фурнітура: замки натискні
- Плита дверки: ГВЛВ (гіпсоволокнистих вологостійкий лист)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 15 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 300 мм |
| Висота люка | 250 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 554,30 ₴










