РОЗПРОДАЖ
-1%

Люк під плитку 250*200мм ревізійний невидимка.
1 530 ₴
1 514,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1083
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ревізійні люки застосовуються для комфоритного доступу до комунікацій, для збереження дизайну, в житловому приміщенні сантехнічні комунікації ховають у санвузлах, які в основному облицьовуютьсякерамичною плиткою, таких як ванна кімната, туалет, бойлери.Ці люки застосовують як у приміщеннях так і на зовни Откриваються легким натиском, забезпечить легкий і комфортний доступ до ревізій інженерних комунікацій і збереже естети
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 15 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 250 мм |
| Висота люка | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514,70 ₴









