акція

Люк ревізійний на вулицю 900*1000мм СТАНДАРТ
8 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1075
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки для монтажу в підлогу мають посилений каркас і дуже міцну кришку. В ассортименте нашей компании представлена особая категория продукции - самоподъемные напольные люки на мощных газовых амортизаторах, которыми обеспечиваются напольные люки любых размеров, для открытия которых недостаточно усилий одного человека. Класс огнестойкости EI 60.Люк является технологической конструкцией, предназначенной для доступа к коммуникациям в полу, а также для перемещения в подвал. Благодаря герметизации крышки данный люк устанавливается как в помещении, так и на улице. Підлогові люки даної моделі мають в своїй конструкції два амортизатора, які піднімають кришку вгору, таким чином полегшуючи відкривання. Люки в підлогу моделі євро стандарт - це підлогові люки в основному для зовнішнього застосування. Модель євро стандарт - це металева конструкція,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 37 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 900 мм |
| Висота люка | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 600 ₴




