акція

Люк ревізійний на вулицю 700*900мм.СТАНДАРТ
7 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1070
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки для монтажу в підлогу мають посилений каркас і дуже міцну кришку. В асортименті нашої компанії представлена особлива категорія продукції – самопіднімальні підлогові люки на потужних газових амортизаторах, якими забезпечуються підлогові люки будь-яких розмірів, для відкриття яких недостатньо зусиль однієї людини. Клас вогнестійкості EI 60.Люк являє собою технологічну конструкцію, призначену для доступу до комунікацій в підлозі, а також для переміщення у підвал. Завдяки герметизації кришки цей люк встановлюється як в приміщенні, так і надворі. Підлогові люки даної моделі мають в своїй конструкції два амортизатора, піднімають кришку вгору, таким чином полегшуючи відкривання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 28 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 700 мм |
| Висота люка | 900 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 750 ₴




