акція
-10%

Люк ревізійний на вулицю 700*500мм СТАНДАРТ
7 250 ₴
6 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1065
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки для монтажу в підлогу мають посилений каркас і дуже міцну кришку. В ассортименте нашей компании представлена особая категория продукции – самоподъемные напольные люки на мощных газовых амортизаторах, которыми снабжаются напольные люки любых размеров, для открытия которых недостаточно усилий одного человека. Класс огнестойкости EI 60.Люк представляет собой технологическую конструкцию, предназначенную для доступа к коммуникациям в полу, а также для перемещения в подвал. Благодаря герметизации крышки данный люк устанавливается как в помещении, так и на улице. Підлогові люки даної моделі мають в своїй конструкції два амортизатора, піднімають кришку вгору, таким чином полегшуючи відкривання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 25 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 700 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 525 ₴





