акція
-10%

Люк ревізійний на вулицю 600*800мм.СТАНДАРТ
7 500 ₴
6 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1063
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки для монтажу в підлогу мають укріплений каркас і дуже міцний дах. В ассортименті нашої компанії представлено спеціальну категорію продукції — самопідйомні люки на потужних газових амортизаторів, якими добувають напольні люки будь - яких розмірів, для відкриття яких не достатньо зусиль однієї людини. Клас вогнестійкості EI 60.Люк являє собою технологічну конструкцію, розроблену для доступу до комунікацій в підлозі, а також для переміщення до підвалу. Завдяки герметізації кришки люк встановлюється як в приміщенні, так і на вулиці. Напільні люки цієї моделі мають у своїй конструкції два амортизатори, що піднімають кришку вгору, таким чином полегшуючи відкривання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 23 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 600 мм |
| Висота люка | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴




