Лідер продаж

Люк у підвал 900х900 мм під плитку-ламінат невидимий ЛЮКС
7 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1054
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки для монтажу в підлогу мають посилений каркас і дуже міцну кришку. В асортименті нашої компанії представлена особлива категорія продукції — самопідіймальні підлогові люки на потужних газових амортизаторах, якими забезпечуються підлогові люки будь-яких розмірів, для відкриття яких недостатньо зусиль однієї людини.
- Матеріал рами: сталевий куточок 50х50х4; 30х20х1,8
- Плита дверцята: ГВЛВ
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба
- Метод відкривання та фіксації: поворотний ключ
- Спосіб монтажу: шурупами або дюбелями, отвір d=6 мм
- Метод складання: аргоново-дуговий зварювання
- Комплектація: поворотний ключ, замок клямки, газові амортизатори — 2 шт., гумові ущільнювачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 900 мм |
| Висота люка | 900 мм |
| Глибина люка | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300 ₴









