АКЦІЯ
-10%

Люк в підвал під плитку утеплений 700*900мм.
7 500 ₴
6 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам новинку новинку серед підлогових люків – Він істотно полегшує щоденні переходи між поверхами. Відміну від попередньої моделі в наявності утеплення – такий люк не чинить негативного впливу на температурний режим приміщення. Ця модель призначена для внутрішніх приміщень, має вдосконалену конструкцію і зручну легку кришку. Відкриття і закриття установки проводиться м'яко і безшумно завдяки вдосконаленій конструкції газових амортизаторів європейського виробництва. При монтажі не страждає корисна площа приміщення, оскільки ми передбачили можливість облицювання плиткою. Після монтажу Ви зможете сміливо ходити по ньому, а сторонні люди зовсім не помітять наявності люка-невидимки.
САМОПІДЙОМНІ ЛЮКИ ПРИХОВАНОГО МОНТАЖУ
- Матеріал рами: сталевий куточок 50х50х4; 30х20х1,8
- Плита дверки: ГВЛВ
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба виробництва Європи
- Метод відкривання і фіксації: поворотний ключ
- Спосіб монтажу: шурупами або дюбелями отвір d=6 мм
- Метод складання: аргонно-дугове зварювання
- Комплектація: поворотний ключ, замок засувка, газові амортизатори-2 шт., гумові ущільнювачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 30 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 700 мм |
| Висота люка | 900 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴










