АКЦІЯ
-10%

Люк в підвал під плитку 800*700мм утеплений
7 300 ₴
6 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вам новинку новинку серед підлогових люків — модель утеплений. Він неабияк спрощує щоденні переходи між поверхами. Відмінність від попередньої моделі є утеплення — такий люк не впливає на температурний режим приміщення. Ця модель призначена для внутрішніх приміщень, має вдосконалену конструкцію та зручну легку кришку. Відкриття й закриття встановлення здійснюється м'яко й безшумно завдяки вдосконаленій конструкції газових амортизаторів європейського виробництва. Під час монтажу не страждає корисна площа приміщення, оскільки ми передбачили можливість личкування плиткою. Після монтажу Ви сміливо зможете ходити по ньому, а сторонні люди зовсім не помітять наявності люка-невидимки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 30 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 800 мм |
| Висота люка | 700 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 570 ₴









