
Прихований люк під плитку на магнітах 200*300мм
1 400 ₴
- Готово до відправки
Ревізійні люки в основному застосовуються для комфортного доступу до технічних комунікацій, починаючи від сантехнічних кранів, фільтрів, лічильників, закінчуючи насосами, сифонами і бойлерами, до елементів які вимагають систематичного ревізійного доступу, обслуговування та ремонту.
Для збереження дизайну, в житлових приміщеннях сантехнічні комунікації ховають у санвузлах, у приміщеннях які в основному облицьовуються керамічною плиткою, таких як ванна кімната, туалет, бойлерна. Використовується натискний люк як зовні так і всередині приміщень, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю.
Ревізійний люк під плитку має головну особливість, завдяки унікальним механізмів конструкції - люк при установці в отвір, облицювання керамічною плиткою і закладенням швів силіконовим герметиком, формує ефект 100% непомітності люка (люк невидимка) на тлі декоративного оздоблення, що в свою чергу є важливим аспектом при ремонті приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 15 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 2 кг |
| Гарантійний термін | 50 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 200 мм |
| Висота люка | 300 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 152 мм |
| Висота кришки | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 1 400 ₴







