
Ревізійний люк 600х500мм під плитку на магнітах
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57
Ревізійні люки в основному використовуються для комфортного доступу до технічних комунікацій, починаючи від сантехнічних кранів, фільтрів та лічильників, закінчуючи насосами, сифонами і бойлерами, до елементів, які потребують системного ревізіонного доступу, обслуговування і ремонту.
Для збереження дизайну, в житлових приміщеннях сантехніки ховають у санвузлах, які в основному облизуються керамічною плиткою, як, наприклад, ванна кімната, туалет, бойлерна. Використовуються натиснені люки як зовні, так і всередині приміщень, а також у приміщеннях з підвищеною вологістю.
Ревізійний люк під плитку має головну особливість, завдяки унікальним механізмам конструкції - люк при встановленні в отвір, облицування керамічною плиткою і заділення швів силіконовим герметиком, формує ефект 100% непомітності люка (люк невидимий) на фоні декоративної ділянки, що в свою чергу є важливим аспектом при ремонт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 20 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 600 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 552 мм |
| Висота кришки | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
- Ціна: 2 000 ₴




