АКЦІЯ
-10%

Підлоговий люк "Практик" 900*1000мм під плитку.
7 700 ₴
6 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий люк "Практик"
Підлоговий люк-невидимка моделі "Практик" призначений для щоденного використання для входу між перекриттями. Перевага даної моделі люка в утепленій кришці і газових амортизаторах для більш легкого і зручного використання. Люк "Практик" монтується в будь-яких міжповерхових перекриттях і використовується під будь-які покриття. Змонтоване на кришці покриття робить люк на фоні підлоги практично непомітним і дозволяє ходити по кришці люка. Підлоговий люк "Практик" - це оптимальний варіант для економії корисного приміщення і збереження естетичного вигляду приміщення за рахунок невидимості люка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Вага люка | 50 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 900 мм |
| Висота люка | 1000 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 930 ₴








