АКЦІЯ
-10%

Люк під плитку 800*1200мм в підлогу до підвалу ПРАКТИК
7 800 ₴
7 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлоговий люк невидимка моделі "Практик"- призначений для щоденного використання,для входу між перекриттями. Перевага даної моделі люка в полекщеній кришці і газових амортизаторах для більш легкого і зручного використання.Люк "Практик" монтується в будь-яких міжповерхових перекриттях ,і використовується під будь-які покриття для підлоги.Наклеєні на кришці покриття ,роблять люк практично непомітним, і дозволяють ходити по кришці люка.
Підлоговий люк "Практик" це оптимальний варіант для економії корисного приміщення і збереження естетичного вигляду приміщення за рахунок невидимості люка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 30 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 800 мм |
| Висота люка | 1200 мм |
| Глибина люка | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 020 ₴








