
Дводверний ревізійний 1000*400 мм люк під плитку .
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1221
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дводверні, або як їх ще називають двостулковими, люки необхідно використовувати в разі, якщо ширина ревізійного отвору становить понад 700 мм. Використання дводверного люка забезпечить жорсткість конструкції та унеможливлює провисання дверцят під час оброблення плитковими матеріалами. Такі люки влаштовуються для обслуговування великогабаритної техніки — таких як кондиціонери, бойлери, гребінці опалення, розподілювачі тощо. У звичайних квартирах, "двох стулки" встановлюють у перегородку за унітазом, і вона зазвичай за шириною не більш ніж 120 см. У цьому ревізійному отворі зазвичай розташовані лічильники, фільтри, колектори холодної й гарячої води, а також кілька полиць під інструменти або побутову хімію. Встановлювати такий люк можна від стінки до стінки й обидва двері спокійно відкриватимуться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 20 кг |
| Вага люка | 7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 1000 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 952 мм |
| Висота кришки | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴








