
Люк під плитку двохдверний 900*400мм ревізійний нажимний .
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1215
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дводверні, або як їх ще називають двостулкові, люки необхідно використовувати у разі, якщо ширина ревізійного отвору складає більше 700 мм. Використання дводверного люка забезпечить жорсткість конструкції і виключає можливість провисання дверцята при обробці її плитковими матеріалами. Такі люки влаштовуються для обслуговування великогабаритної техніки - такий як кондиціонери, бойлери, гребінки опалення, розподільники для і т. п. У звичайних квартирах, "двухстворкі" встановлюють в перегородку за унітазом і вона, як правило за шириною не більше 120 див. У цьому ревізійному отворі зазвичай розташовані лічильники, фільтри, води холодної і гарячої води, а так само кілька полиць під інструменти або побутову хімію . Встановлювати такий люк можна від стінки до стінки і обидві двері будуть спокійно відкриватися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 20 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 900 мм |
| Висота люка | 400 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 852 мм |
| Висота кришки | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴








