Новинка

Ревізійний люк відкидний 500*500мм під плитку
2 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1174
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкидний ревізійний люк невидимка використовується під напівматову і гладку плитку. Особливість відкидного люка в тому, що вони призначені для установки у важкодоступних місцях, коли є перешкоди для відкривання люка. Відкривається люк під кутом за допомогою присоски і потім виймається вгору. Завдяки унікальним технічним механізмів конструкції - люк при установці в отвір і подальшої облицювання ,формує ефект 100% непомітності (невидимості) люка на тлі декоративної обробки. Застосовується відкидний люк компанії в самих різних приміщеннях і під різні технічні завдання. В силу своїх конструктивних можливостей основним застосуванням люка є комфортний доступ до комунікаційних елементів,починаючи від кранів,фільтрів, лічильників,закінчуючи насосами,сифонами і бойлерами,до елементів які вимагають систематичного ревізійного доступу,обслуговування та ремонту.В основному інженерні комунікації ховають під поверхнею облицьованої плиткою або мозаїкою, в житлових приміщеннях цє ванна,туалет... Модифікація відкидного люка забезпечить зручний доступ для ревізії і збереже естетичний інтер'єр дизайну приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 17 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 500 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 452 мм |
| Висота кришки | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






