
Люк під ламінат ревізійний 700*1000мм утеплений .
8 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 805
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люк під ламінат ревізійний 700*1000 мм утеплений - це оптимальний варіант для економії корисного приміщення і збереження естетичного вигляду приміщення за рахунок невидимості люка.
- Матеріал рами: сталевий кут 50х50х4; 30х20х1,8
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба виробництва Європи
- Метод відкривання і фіксації: поворотний ключ
- Спосіб монтажу: шурупами або дюбелями отвір d=6 мм
- Метод складання: аргонно-дугове зварювання
- Комплектація: поворотний ключ, замок засувка, газові амортизатори-2 шт., гумові ущільнювачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 1000 мм |
| Висота люка | 700 мм |
| Глибина люка | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| так | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴





