
Люк під плитку в підвал 600*600мм прихованого монтажу ЛЮКС
6 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1038
+380 (68) 192-81-00
0684174794повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люки для монтажу в підлогу мають посилений каркас і дуже міцну кришку. В асортименті нашої компанії представлена особлива категорія продукції – самопіднімальні підлогові люки на потужних газових амортизаторах, якими забезпечуються підлогові люки будь-яких розмірів, для відкриття яких недостатньо зусиль однієї людини.
- Матеріал рами: сталевий куточок 50х50х4; 30х20х1,8
- Плита дверки: магнезитова плита
- Фарбування: антикорозійна порошкова фарба
- Метод відкривання і фіксації: ключ поворотний
- Спосіб монтажу: шурупами або дюбелями отвір d=6 мм
- Метод складання: зварювання
- Комплектація: поворотний ключ, замок засувка, газові амортизатори-2 шт., гумові ущільнювачі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Навантаження на дверцята | 500 кг |
| Герметичний | Так |
| Вага люка | 25 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 600 мм |
| Висота люка | 600 мм |
| Глибина люка | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 350 ₴








